Či už ste v páre alebo ste súčasťou veľkej rodiny, či podnikáte a hľadáte strechu nad hlavou. Riešením by bolo nájsť ten správny priestor pre život. Kde taký priestor nájsť? Ak už máte slušnú prácu a perspektívne vyhliadky do budúcnosti, pomocou inzerátov a správneho prístupu nájdete váš domov.

chirmed.sk_finep_sk_uvodni

Aké sú možnosti v Bratislave?

Nespočetné množstvo možností, ktoré ponúka kolíska prepychu a histórie je na dosah ruky. Bratislava totižto ponúka rôzne druhy zábavy a kultúrnych podujatí, výbornú občiansku vybavenosť a dopravné uzly, nonstop prevádzky s rôznymi službami, ktoré môžete využiť naozaj kedykoľvek. Okrem moderných súčastí mesta Bratislava sú tu aj krásne oddychové zóny, parky, plavby po Dunaji a historická prechádzka po srdci Starého mesta Bratislava. Luxus, kultúra, služby a blízkosť zahraničných ciest vás nenechajú chladnými.

Ak ste si už vybrali časť Bratislavy, ktorá sa vám pozdáva, je na čase nájsť aj vhodný inzerát, ktorý sa venuje predaju bytov Bratislava. Možno už dnes na vás čaká vaše vysnívané miesto pre život. Ak už si byt vyberiete, zavolajte tam a informujte sa o možnej obhliadke a všetkých náležitostiach, ktoré k tomu patria. Portál finep.sk je výborným zdrojom pre kompletný prehľad bytových i nebytových priestorov, ktoré sú dostupné. Skúste si obzrieť aktuálne projekty a možno sa vám aspoň jeden z nich zapáči.

Jégeho alej v Ružinove

Jedným z vydarených projektov s príjemný prostredím navôkol je Jégého alej. Tichá lokalita s množstvom detských ihrísk, zeleňou i vlastnou pekárňou a kaviarňou sa krásne dopĺňajú a vytvárajú tak pocit bezpečia a pohody. V budove nájdete jednoizbové byty alebo apartmány s rozlohou od 49 až 120 m2.

chirmed.sk_finep_sk_01

Jégeho alej doplnila prázdny priestor pri historickej budove Cvernovka, kde sa kedysi vyrábali nite. Už dnes sa českí architekti snažia o zachovanie historického rázu Cvernovky, aby mali obyvatelia bytového komplexu Jégeho aleje príjemné prostredie pre bývanie. V tomto type ubytovania nájdete všetko čo potrebujete. Občiansku vybavenosť, miestne trhovisko Miletičova a dopravu máte na dosah ruky.