Sme ženy, milujeme zmenu, baví nás móda a chceme byť neodolateľné. Vášeň sprevádzaná rozumom nie sú našimi jedinými zbraňami. Kto hovorí, že vzhľad vo vzťahu nehrá žiadnu rolu, je na omyle!

tvář

Oči
Je jasné, že pri pohľade na muža vidíte, že prvé miesto, na ktoré sa pozrie oči skutočne nie sú. Dekolt je ich slabosťou, o tom niet pochýb. Ale druhá vec sú práve oči. Nehľadiac na ich farbualebo veľkosť, aj keď sa preferujú väčšie a okrúhlejšie s bohatými riasami. Dnes však žijeme v modernej dobe, kedy sa medze nekladú- umelé mihalnice si môžete zakúpiť takmer v každom obchode, rozlišujú sa len cenami. Takže ak chcete na muža zapôsobiť, berte im väčšiu pozornosť. Ak sa vám páči cesta viacej „prirodzená“, siahnite aspoň po maskare. Vaše mihalnice sa krásne predĺžia a nadobudnú tmavší odtieň. Linkou alebo tmavšími očnými tieňmi viete dokonca ich farbu rozžiariť a dať ich do viac pozornosti!

Pery
žiadny muž sa nechce bozkávať so ženou bez pier. Aj keď niektoré dámy trpia týmto nedostatkom, všetko sa dá vylepšiť kontúrovacími fixkami, ceruzkami a v neposlednej rade extravagantným rúžom. Popraskané a zničené pery sa dajú ľahko ošetriť balzamom s liečivými účinkami a ľudové liečiteľstvo je taktiež poruke. Zmiešaním medu, citróna a trošky postrúhanej čili papričky dosiahnete pery bez praskliniek a odumretá koža ľahšie zíde. Navyše vďaka tretej prísade dosiahnete na pár hodín efekt zväčšenia pier, takže nemusíte podstúpiť žiadny botox.

rty

Obočie
Niektoré dámy mu nekladú veľký dôraz, no neuvedomujú si fakt, že obočie je niekedy dôležitejším faktorom krásy než tekutý mejkap. S úpravou obočia to však ženy také ľahké nemajú. Sú rôzne typy – svetlé a nevýrazné obočie, hrubé obočie a niektorým sa dokonca zrastá. Všetky nedostatky zvýšenej tvorby chĺpkov sa však dajú opraviť, čo ale so ženami, ktoré sú nespokojné a trpia opakom? Najľahšie a zároveň najdrahšie je podstúpiť tetovanie, najprístupnejšie je zakúpiť si ceruzku priliehajúcu k odtieňu vlasov.