Podnikáte a potrebujete Váš tovar prevážať? V tom prípade by sme Vám radi predstavili naše kvalitné skladacie prepravky, ktoré spĺňajú najvyššie priemyselné štandardy. Sme spoločnosť Schoeller Allibert a vyrábame široké spektrum najrôznejších typov prepravných kontajnerov, či prepraviek. Radi by sme Vám predstavili naše plastové skladacie prepravky, ktoré svojou možnosťou zloženia šetria Váš priestor a náklady na prepravu, či nároky na skladovanie. V našej ponuke nájdete rôzne typy prepraviek s rôznym objemom, pričom ich objem sa pohybuje od 21 litrov až po 80 litrov.

prepravky

Na výber máte napríklad klasické, jednoduché prepravky s perforovanými stenami a bez veka. Predstavujú našu radu produktov Prelog Classic. Skladacie prepravky majú po stranách praktické otvory určené pre ručné uchytenie, čo výrazne uľahčuje manipuláciu s nimi. Vďaka priedušným stenám je obsah prepraviek dobre vetraný. Sú ideálnou voľbou pre maloobchod s ovocím, alebo zeleninou. Ak potrebujete uskladniť, či transportovať nepotravinové a hodnotnejšie produkty, odporúčame Vám radu prepraviek Prelog CMB. Sú veľmi pevné a taktiež sú vybavené úchopmi na ruky. Ich výnimočným prvkom je plomba, ktorá zabezpečuje obsah prepravky proti krádeži.

ovocie v obchode

Prepravujte Váš cenný tovar bezpečne v prepravkách Prelog CMB. Treťou variantou skladacích prepraviek sú prepravky Prelog NG. Ide o malé kontajnery, ideálne do automobilového priemyslu. Sú ľahké, uzamykateľné a manipulácia s nimi je veľmi jednoduchá. Tvar je kompatibilný s väčšinou automobilových prepravných boxov. Praktické využitie má aj zásuvný držiak štítkov, vďaka ktorému ľahko označíte prepravovaný tovar, či jeho cieľové miesto. Okrem skladacích prepraviek Vám ponúkame nespočetné množstvo ďalších prepravných kontajnerov, ktoré sú precízne konštruované tak, aby boli pohodlné pre ich užívateľov, ale zároveň aby spĺňali potrebné normy.