Hľadáte niekoho, kto by vám upratal vašu domácnosť alebo firmu? Potrebujete si zaistiť upratovacie služby do verejných priestranstiev? Do priestorov bytových domov, supermarketov, nemocníc či škôl? Ponúkame upratovacie služby na všetkých potrebných miestach, kde naši pracovníci odvádzajú profesionálnu a kvalitnú prácu. Náš systém je nastavený tak, že si môžete vybrať miesto výkonu práce v rámci Slovenska. Potrebujete si zabezpečiť upratovanie v Košiciach, v Bratislave či v Žiline? Žiadny problém pre nás. Kontaktujte sa a dohodneme sa na spolupráci.

čistenie kúpeľne

Naši pracovníci si so sebou prinášajú potrebné pomôcky na výkon práce, vrátane čistiacich prostriedkov. Venujeme sa utieraniu prachu, vysávaniu, umývaniu podlahy, prípadne umývaniu okien a tepovaniu kobercov. Priestory po nami odvedenej práci budú svieže a žiarivé a výborne prispôsobené pre vás na vaše fungovanie a vykonávanie jednotlivých činností. Hľadám upratovačku Spišská Nová Ves, aj tak môže vyzerať zadanie kľúčových slov do vyhľadávača. Naša spoločnosť umožňuje priradenie upratovačky aj v spišskej Novej vsi, v Poprade či v iných mestách východného Slovenska. Vieme sa s vami dohodnúť na pravidelnom alebo jednorazovom upratovaní. Upratujeme cez pracovné dni, ale aj cez víkendy a sviatky, dokonca aj vo večerných hodinách. Radi sa vám prispôsobíme a vyhovieme vašim požiadavkám a potrebám. Vaša spokojnosť predstavuje naše referencie.

žiarivo čisté priestory

Na tepovanie kobercov používame špeciálne prístroje, ktoré zmenia váš vyblednutý koberec na nepoznanie. Vaše koberce zbavíme prachu, chlpov, škvŕn a iných nežiadúcich látok. Vaša domácnosť opäť zažiari jasnosťou a sviežosťou. Doprajte si aj vy naše služby. Ak vám nezostáva čas na pravidelné upratovanie vašej domácnosti a vašu energiu a čas zameriavate iným smerom, môžete využiť naše služby. Kontaktujte nás prostredníctvom kontaktných údajov na našej internetovej stránke a dohodneme sa na podrobnostiach. Naši pracovníci sú vo svojom odbore jednotkami a je to aj poznať v súvislosti s ich odvedenou prácou.