Klasickou variantov riešenie súkromia a predelenia interiérov sú obvykle dvere z materiálu drevo. Jedná sa o stálu tradíciu a často sa o inej možnosti zákazníci ani nedozvedia. Pritom je na trhu o mnoho viacej skvelých možností a jednou z nich sú https://lmmont.sk/sklenene-realizacie/sklenene-dvere/sklenene-posuvne-dvere-3/.
Vynikajú predovšetkým svojou eleganciou, ľahkostí a neprebernými možnosťami vhodnými pre každý interiér. Prezentujú moderný štýl, dostatok svetla a vzduchu a určitej slobody. Okrem toho dokážu opticky zväčšiť priestory a preto sú vhodné aj do malých priestorov, v ktorých sa bojuje o každý kúsok miesta.

posuvné dveře skleněné

Často sú videné aj vo firemných, obchodných či kancelárskych priestoroch. Podporujú prehľadnosť, ale tiež vhodné oddelenie jednotlivých priestorových častí od iných a nevyvolávajú pocit zatvorenosti a stiesnenia.
K dispozícii je obvykle viacej prevedení ako sú sklenené posuvné dvere do zárubne, do stavebného puzdra, na stenu. Ďalšími sú okrem posuvných dvere otočné a kývne.

Určite vás zaujíma aj ich bezpečnosť, pretože sklo je známe o veľmi krehký materiál. V tomto prípade však ide o bezpečnostné sklo, ktoré je vyrábané kalením. Vďaka tomu vzniká vysoko odolné prevedenie tohto materiálu. Nie je možné ho pri bežnom používaní rozbiť, odolá i vysokým teplotám a pri prípadnom poškodení, ktoré je veľmi málo časté a musí o naozaj silný náraz, sa sklo rozpadne na tisíce zaoblených úlomkov.

barevná stěna

Presklenie nemusí byť riešené iba z číreho skla, ale tiež z pieskovaného, matného, s tlačou grafiky priamo do skla alebo pokryté špeciálnou fóliou, ktorá môže byť s rôznymi motívmi aj v rôznych farbách.
Materiál, ktorým získate skvelé a nekonvenčné riešenie do nových priestorov aj pri riešení interiérov pri rekonštrukcii.
Priestor nielen zmodernizujú, ale aj presvetlia a dodajú originálny štýl, ktorý je veľmi obľúbený a vyhľadávaný.