Masáž prostaty je veľmi populárny druh masáže, ktorý muži s radosťou vyhľadávajú, a to predovšetkým vďaka zdravotným benefitom, ktoré prinášajú. Takéto masáže sú senzuálneho charakteru, čo znamená, že masérka dáva veľmi veľkú pozornosť práve intímnym zónam, kde sa nachádzajú dôležité estrogéne miesta. Niekoľkými lekárskymi výskumami je jasne dokázané, že pokiaľ muž pravidelne navštevuje tantrické masážne salóny za účelom vyhľadania masáže prostaty senzuálneho charakteru, tak to pomáha predchádzať vzniku nepríjemných ochorení, ktoré postihujú práve mužskú časť populácie a v prípade takéhoto ochorenia pomáhajú zmierňovať priebeh.

žena

Tento typ masáži môžete navštíviť v tantrických masážnych salónoch, ktoré sa nachádzajú aj u nás, ale určite najlepšie nájdete práve v našom hlavnom meste. Na takýto typ masáže sa objednáva minimálne hodinu vopred, a to aj napriek tomu, že tieto masážne salóny bývajú otvorené takmer neustále. Je to z toho dôvodu, aby stihol personál pripraviť miestnosť, v ktorej má táto masáž prebiehať, a aby sa zabezpečila stopercentná hygiena tohto prostredia a predišlo sa tak prípadnému prenosu kožných ochorení. Platba prebieha vo väčšine prípadov vopred, a to prostredníctvom online platby po vyplnení rezervačného formulára, ktorý zahŕňa aj výber tantrického masážneho programu a masérky.

žena

Kúzlo týchto masáží spočíva predovšetkým v tom, že nemajú presne stanovený program, ktorého sa musia masérky pridržiavať, ale práve naopak, o týchto masážach je známe, že sú veľmi spontánnymi aktivitami a činnosťami, ktoré sú vytvorené podľa zákazníka. To je myslené tak, že nie zákazník ústne hovorí, čo si praje, ale masérka si všíma jeho reakcie na jednotlivé podnety, ktoré vytvára a vďaka tomu prispôsobí celý masážny program a bude ho viesť v takomto tempe. Tešiť sa taktiež môžete na drobný darček, ktorý obdržíte po skončení tejto masáže ako poďakovanie za vašu návštevu.