Dámske mikiny patrili v minulosti k výhradne športovému štýlu obliekania, aktuálne módne trendy ich povýšili na elegantné, praktické a pohodlné oblečenie pre všetky príležitosti. Ich široký výber nájdete v ponuke dámske mikiny na zips, ktorá hýri farbami, inšpiráciou a rôznymi strihmi. Základom celej ponuky je kvalita, mäkký, pohodlný materiál z prírodných surovín, moderné a pritom ženské strihy a ležérnosť, ktorá jej dodáva aktuálny neformálny vzhľad v kombinácii s eleganciou. Športové prvky ako vrecká, kapucne, zipsy, nápisy sú praktické, poskytnú Vám priestor na uloženie drobností, zachránia účes pred dažďom a vetrom, upútajú a upozornia na Váš jedinečný štýl a v neposlednom rade aj zahrejú.

športová mikina

Závisí od voľby doplnkov, aký štýl chcete dosiahnuť, ideálne sa kombinujú s elegantnými nohavicami, topánkami na vyšších opätkoch, s dominantnými kabelkami alebo aj s bižutériou. V ponuke sú všetky veľkosti, rôzne strihy aj vrátane oversize modelov, mnohé farebné prevedenia a vždy kvalitné a nekrčivé materiály. Jemnosť, hebkosť a pohodlnosť dámskej mikiny oceníte aj vo forme domáceho oblečenia, prinesie Vám pocit tepla a komfortu. Dámske mikiny využijete najmä na jeseň, v zime alebo počas skorej jari, buď samostatne alebo ako doplnok k teplému oblečeniu.

farebné mikiny

Ich pastelové farby omladia, neutrálne tóny podčiarknu Vašu eleganciu a tmavšie tóny budú lichotiť Vašej postave. Dámske mikiny sú určené pre všetky vekové kategórie, od mladých dievčat až po dámy v zrelom veku, ktorým pripomenú rannú mladosť. Športové prvky dopĺňajú pevné a funkčné lemy na rukávoch a na spodnej časti, ktoré zaručia, aby Vám nebola zima a necítili ste chlad. Nastaviteľná kapucňa na mnohých modeloch je ideálna do dažďa, pomocou zipsu a pevnej kapucne si nastavíte pevnú ochranu proti vetru a dažďu.

Inšpirujte sa ponukou vždy moderných a mladistvých dámskych mikín.