Darček môže mať rôzne formy. Darčekové poukážky vždy potešia. Jedná sa o unikátnu možnosť objednania produktov francúzskej ketodiéty, ktorá má blahodárne účinky na ľudské zdravie. Pomáha správne vyformovať postavu, upraviť celkový telesný tuk a výrazne zlepšiť fyzické a duševné zdravie. Dnes sú populárne mnohé diéty. Prinesú síce želaný úspech a výsledok, ale vo väčšine prípadov aj tzv. „jo-jo efekt“. To znamená návrat stratených kilogramov v krátkom časovom období a celkové sklamanie z odriekania a diéty. Ketónová diéta funguje na princípe bez jo-jo efektu. V tom je unikátna a jedinečná.

pink-576299_640

Pri procese chudnutia dochádza k rapídnemu ubúdaniu svalovej hmoty a až následne tukových zásob. Pri bežných diétach je výsledkom ochabnutá a unavená postava. Keto diéta čerpá energiu výhradne z celkového telesného tuku pri zachovaní pôvodnej svalovej hmoty. Ketóza je prirodzený fyziologický stav organizmu na ktorom je postavený princíp diéty. Dochádza k nemu vtedy, ak organizmus neprijíma sacharidy, ale bielkoviny(ketolátky) a tie využíva ako zdroj energie pre ľudský organizmus. Naše telo sa vie veľmi ľahko prispôsobiť tejto situácii a preto túto diétu nesprevádza pocit hladu, túžba na sladké, nervozita a vyčerpanie.

diet-617756_640

Práve naopak. Zo dňa na deň sa naše telo regeneruje, postupne sa odstraňuje nebezpečný tuk z vnútorných orgánov a my sa cítime a vyzeráme zdravšie. Darčekové poukážky ponúkajú široký výber produktov – takmer všetky chute od slanej až po sladkú. Výnimkou nie sú „zdravé“ palacinky, nutelly, pizza, chipsy a všetky dobroty, ktoré máme radi. Samozrejme vyrobené zo surovín a podľa receptúr osvedčenej ketodiéty. Stačí si vybrať, vyskúšať a úspech Vás zaručene prekvapí. Zdravé a nízkokalorické varianty aj Vás určite presvedčia o zdravom životnom štýle.