Problémy v intímnom živote trápia každého druhého človeka, a to bez rozdielu na pohlavie. Nehovoríme však o problémoch ako napríklad hľadanie toho správneho partnera, alebo rôzne sexuálne chúťky, ale skôr o veciach, ktoré človek len tak nezmení.

polibek

Problém pre oboch
Mnoho mužov má problémy s predčasným vyvrcholením. Ak viete o čom je reč, v prvom rade by ste si to mali čo najskôr priznať. Popieranie totiž nič nezmení a nikomu nepomôže. Teda ani vám a ani vašej partnerke. Presne tak, tento problém sa netýka iba vás. Kvalita sexuálneho života sa znižuje navyše váš neustály stres všetko iba zhoršuje.
Dnes existuje množstvo spôsobov, ako s problémami tohto typu účinne bojovať. Určite nie je na škodu, ak navštívite odborníka. vaše kroky ba mali viesť ako za sexuológom, tak za urológom. Za predčasným vyvrcholením pri milovaní totiž môžu stáť psychické, ale taktiež fyzické faktory. Ak budete vedieť, v čom tkvie váš problém, budete ho omnoho ľahšie odstraňovať.

Vyskúšať to môžete aj sami
Ak je pre vás takáto návšteva nepredstaviteľná, na trhu nájdete množstvo voľne dostupných liekov, ktoré vám môžu pomôcť. jedným z nich je napríklad liek Dapoxetine. Na základe vedeckých testov bolo dokázané, že jeho užívanie dokáže predĺžiť vyvrcholenie až o trojnásobok času. Taktiež napomáha zlepšeniu vašej kontroly nad tým, čo sa s vašim telom deje.

deprese

Jedna tableta a máte pokoj
Liek Dapoxetine sa užíva približne hodinu pred sexuálnym stykom. Odporúčaná dávka je 60 miligramov, čo predstavuje jednu tabletu. Jej účinok trvá až dvanásť hodín.
V žiadnom prípade neprekračujte dennú doporučenú dávku. Tá totiž môže spôsobiť vedľajšie účinky. Medzi ne patrí napríklad bolesť hlavy, alebo začervenanie tváre.

Kedy liek nemôžete užívať
Tomuto lieku by ste sa mali vyhnúť v prípade že trpíte diabetom, ochoreniami pečene, alebo psychickými problémami. To isté platí aj pre osoby, ktoré sú alergické na účinnú látku tohto liečiva.