Upchaté potrubie a kanalizácia predstavujú veľké riziko pre vznik havárie a riešenie problému čo najskôr je najlepším riešením.

Služba krtkovanie Dunajská Streda Ab-krtkovanie Vám bude k dispozícii nielen v prípade havárie, ale pomôže Vám vypracovať plán prevencie tak, aby ste haváriu nemuseli vôbec riešiť.

Kvalitný a profesionálny servis Vám zabezpečí nonstop služby počas celého roka bez výnimky víkendov a sviatkov, ak sa aj u Vás objaví nepríjemný zápach, prebublávanie odtokov alebo slabé odtekanie okamžite kontaktujte ponúkaný servis.

plumber-4168973_640

Podobne ako aj v iných regiónoch služba je cenovo výhodná s cenou korektne vopred dohodnutou, vždy bez zbytočných doplatkov a vždy vykonávaná na profesionálnej úrovni.

Vyškolemí pracovníci s odbornými skúsenosťami, korektný prístup, kvalitná technika, odborné poradenstvo a rýchly, spoľahlivý zásah sú zárukou Vašej spokojnosti.

Rýchle odstránenie nečistôt je vždy základom, nie je potrebné, aby škody narastali a aby dochádzalo k zbytočnému znečisteniu okolitého prostredia splaškami a odpadovou vodou.

Používaná technika je moderná a k najviac využívaným patria jej ekologické formy vysokotlakového čistenia alebo elektromechanického čistenia bez rušivých vplyvov na okolie.

construction-2753799_640

Princípy obidvoch techník sú spoľahlivé, s dôkladným vyčistením potrubia rôznych priemerov a s účinným zásahom pri havarijných situáciách. Vysoký tlak vody pomocou dlhej hadice vyplaví nánosy aj z dlhšej kanalizácie, dokonale ju prečistí a spriechodní jej vnútorný priemer. Podobne výkonné sú aj elektromechanické špirály, ktoré vykonávajú zrýchlený rotačný pohyb a tým čistia potrubie a kanalizácie.

Kontakt na non stop službu krtkovania nájdete rýchlo online, môžete si zvoliť buď telefonický rozhovor alebo objednávku online, kde presne popíšete situáciu a lokalizujete sa a následne k Vám bude zaslané servisné vozidlo s personálom a technikou.