V našom hlavnom meste nájdete služby ako tantra bratislava, ktoré svojim zákazníkom poskytujú exotickú tantrickú masáž. Čo si pod tým ale predstaví človek, ktorý sa o dané služby doposiaľ nezaujímal? Maximálne o nich niečo počul a asi si zapamätal to jediné, že ide v podstate o senzuálnu masáž, čo nevynecháva erotogénne body mužského alebo ženského tela.

Bežný laik si pod tým môže predstaviť čisto fyzické, konkrétne sexuálne uspokojenie. V skutočnosti je ale význam týchto masáži bohatší.

kvety, deka

Špecifickými postupmi a senzuálnymi dotykmi, ktoré praktizuje jedine tantrická masáž, sa dokáže prepojiť fyzické potešenie s tým emočným. Zároveň sa týmto spôsobom efektívne odstraňujú zadržiavané bloky, ktoré nás ťažia a brzdia naše telo i myseľ v čerpaní nových životných síl. Ak sa však takouto formou odstránia, príde požadované uvoľnenie a nabitie novou životnou energiou.

  • Tantra má vo svojej podstate duchovný význam a verí, že pomocou senzuálnych fyzických dotykov sa dá priniesť duševné uvoľnenie. Zároveň je pri tomto „rituáli“ masér/ka darkyňou životnej energie.

Senzuálne dotyky majú v tomto prípade za úlohu pracovať s našou sexualitou. A to sa dá efektívne dosiahnuť práve tým, že sa budú venovať takisto silným erotogénnym bodom nášho tela.

žena, model, tma

Správnymi pohybmi sa dá so sexuálnou energiou pracovať do podoby, aby priniesla požadované telesné a emočné uvoľnenie. Je to veľmi príjemný pocit, zároveň ale možnosť dozvedieť sa niečo viac o ľudskej sexualite a jej účinkoch, ktorá ako sa zdá, nemá význam len v počatí potomkov.

Významom sexuality nemusí byť primárne ani orgazmus. Vďaka konkrétnym technikám senzuálnej masáže zistíte, že v skutočnosti dokáže odstrániť napätie. Je preto vhodná napríklad aj v čase po skončení psychicky náročného a stresového obdobia, prípadne aj potom, ako človek príde z práce a cíti sa vyčerpaný.