V internetových, ale a kamenných obchodoch nájdete širokú škálu umelých rias. Tu však začína problém. Ako si vybrať správne? Sú lepšie individuálne trsy alebo tie vcelku? Vo všeobecnosti: pokiaľ túžite po prirodzenejšom vzhľade, jednoznačne siahnite po trsoch. Avšak, zaberie to možno trošku viac trpezlivosti a šikovnosti. Ak s umelými riasami ešte len začínate, zostaňte pri,,klasike“.

řasy

Hlboko posadené oči

Pre ľudí s hlbšie posadenými očami sú vhodnejšie dramatickejšie, t.j. husté mihalnice, ktoré krásne zvýraznia a otvoria oči. A tiež ich opticky zväčšia.

Veľké/ vypuklé oči

V tomto prípade by ste si mali vybrať dlhé, nie príliš husté riasy, ktoré opticky oko predĺžia. V prípade, že nemáte problém riasy lepiť po trsoch, vyberte si tie. Riasy vrstvite. Na vonkajší kútik oka teda pripadne najdlhšia riasa, s ktorej pomocou dosiahnete sexy mačací pohľad.

Mandľové oči

Pri tomto type očí sa nemusíte báť experimentovať. Pristanú vás v podstate všetky druhy umelých rias. Záleží už len na vás, či túžite po jemnom, neutrálnejšom vzhľade alebo situácia vyžaduje trošku extravagantnosti.

umělé řasy

Padnuté viečka

Husté a dlhé umelé riasy zabezpečia dokonalú ilúziu väčších a otvorenejších očí. Dávajte si pozor, aby ste si vybrali správne! Môže sa totiž stať, že pri nesprávnom výbere budú vaše oči vyzerať malé a zapadnuté.

Oči vsadené blízko pri sebe

Pokiaľ máte oči blízko pri sebe, mali by ste svoju pozornosť upriamiť na vonkajšie kútiky. Vyhnite sa príliš hustým a dlhým riasam. Zvoľte zlatý stred. Ani príliš riedke, ani príliš dlhé. Vsaďte na prirodzenosť.

oči

3D alebo 4D riasy

Veľká dilema môže nastať pri výbere 4D rias. Tí, ktorí ešte nepoznajú rozdiel medzi týmito dvoma typmi mihalníc uvedieme len, že najväčší rozdiel je v novosti. 4D riasy sú totiž modernejšia a inovatívnejšia generácia rias. Vyzerajú viac spontánne a pompézne a samozrejme dlhšie vydržia.