Nemusíte sa ničoho báť. V dnešnej dobe vyzerajú umelé riasy naozaj veľmi prirodzene. Dokonca nemusíte ani pravidelne navštevovať salón krásy, pretože si môžete kúpiť celý oblúčik a doma si ich sama nalepiť. Stačí len vedieť, kde objednať a určite vás výsledok veľmi milo prekvapí.

Ak nemáte nikoho v okolí, kto by mal skúsenosti s týmto typom skrášľovaní, pokojne na prvýkrát vyrazte ku skúsenej kozmetičke, ktorá má za sebou hneď niekoľko diplomov, takže bohaté skúsenosti s metódou nalepovania mihalníc.

řasy

Nebojte sa noviniek

3d mihalnice vám zaistia extra objem, ktorý budete milovať a váš priateľ určite tiež. Vaše oči dokonale prehliadnu a budete sa cítiť ako kráľovná.
Extra objem 3d je technika predlžovania, ktorá sa v súčasnosti teší čoraz väčšej obľube. Tomuto spôsobu zahusťovania sa tiež hovorí Hollywoodsky objem alebo Volume lashes.

Lepenie prebieha buď metódou riasa na riasu alebo sa upevňuje celý trs. Pomocou pinzety odtrhávate celé vejáre, takže vám to pôjde naozaj veľmi rýchlo. Samozrejme musíte postupovať správne a systematicky, inak si môžete vytvoriť nepekné zhluky, ktoré budú trčať do všetkých strán.

K tomu budete potrebovať aj špeciálne lepidlo, vďaka ktorému bude vaše dielo absolútne dokonalé. Rozhodne stavte na kvalitu a nepozerajte sa toľko na cenu.
Na trhu sa objavila aj novinka vo forme mascary, ktorá po nanesení obalí vaše vejáriky špeciálnym náterom. Ten vydrží dokonca 3-6 týždňov. Bol by teda hriech ju nevyskúšať, čo hovoríte !? Zahustenie a predĺženie je síce minimálne, ale napriek tomu budú vaše oči nezameniteľné a veľmi výrazné. Navyše si hneď ráno ušetríte veľa času s líčením. Bude tak dokonalá na pláži, v práci, na tenise, na horách alebo aj v saune.

oči

Nič vás už nezastaví!

Konečne si tak splníte sen, ktorý ste si chránili už toľko rokov. Veď každá z nás chce byť krásna a obdivovaná naším mužom. Sme preto schopné urobiť takmer čokoľvek. A takáto investícia sa nám isto oplatí. Nadobudnuté sebavedomie robí divy!