Pandora je obchod, ktorý poznajú všetky dámy a dievčatá, ktoré si potrpia na kvalitné šperky. Sú ručne vyrábané a sú obľúbené vďaka ich osadeniu drahokamami, kde je naozaj vidieť precíznosť majstrov šperkárov, a teda aj jedinečnosť samotných šperkov.
Predávajú prstene a náramky, ktoré sú veľmi populárne. Je možné si ich ozdobiť príveskami. Ponúkajú aj náušnice a náhrdelníky. Na výrobu využívajú len tie najkvalitnejšie druhy kovov, skla, ale aj kože.

šperk

Pandora je predovšetkým značka. Ich tovar nie je možné nakúpiť cez ich oficiálnu stránku, ale cez e-shopy rôznych iných stránok. Tam ich nájdete lacnejšie, plus ak majú nejaké výpredaje alebo Black Fridays. Pri nákupe takýchto šperkov cez internet buďte obozretný a všímajte si, či dané e-shopy sú certifikovanými predajcami tejto značky. Poštovné zväčša neplatíte, keďže sú to drahšie šperky.
Samozrejme dá sa ušetriť aj priamo cez ich oficiálne alebo partnerské kamenné predajne. Mávajú rôzne zľavy, prípadne nájdete zľavové kódy aj na ich oficiálnej stránke. Ak by vás zaujímalo, kde najbližšie nájdete ich predajňu, zájdite na oficiálnu stránku Pandora a tam pri ťuknutí hore vpravo na ikonku mapy zadáte miesto, kde máte bydlisko a nájde vám vašu blízku predajňu. Na Slovensku sa nachádza 21 predajní.

řetízek

Je výhodou byť aj členom klubu Pandora. Ak zadáte pri registrácií, že chcete dostávať newsletter, občas vám príde na e-mail aj nejaký ten zľavový kupón na nákup v kamennej predajni. Rovnako si tam môžete nájsť aj svoje šperky, ktoré vlastníte alebo také, ktoré by ste chceli. Dokonca ich máte na svojom profile verejné (samozrejme ak si to zakliknete) a tak váš partner môže vidieť to, čo vám má kúpiť a potešiť vás.
Pandora je aj v tom dobrá, že má rôzne kolekcie k sviatkom. Napríklad k Vianociam, ku Dňu matiek. Rovnako aj informácie o novej kolekcií vám vždy príde na e-mail.